Sausio 21 – 27 savaitės įvykių statistika Šiaulių apskrityje

įvykių statistikaPer savaitę (sausio 21 – 27 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 964 pranešimus apie teisės pažeidimus, pradėjo 140 ikiteisminių tyrimų, iš kurių 51 – dėl vagystės (apvogti 7 automobiliai, 9 gyvenamosios patalpos, pavogta 1 transporto priemonė), 28 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 9 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 5 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, 4 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, po 3 – dėl netikrų pinigų pagaminimo, laikymo ar realizavimo, turto sunaikinimo ar sugadinimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu, po 2 – dėl plėšimo, nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo, po 1 – dėl valstybės tarnautojo įžeidimo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, naujagimio nužudymo, sunkaus sveikatos sutrikdymo, sukčiavimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, vengimo išlaikyti vaiką, neteisėto medžiojimo, papirkimo.

Užregistruoti 2 įskaitiniai eismo įvykiai, kuriuose sužeisti 2 žmonės. Nustatyti 393 kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 35 greičio viršijimo atvejai, 30 vairavimo išgėrus atvejų (iš jų 14 dviratininkų), 34 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimai (iš jų 12 keleivių). Nubausti 108 pėstieji, pažeidę Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyta 213 asmenų, įvykdžiusių nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 116 buvo neblaivūs. Į laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 94 asmenys.

Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė 22 nusikaltimais įtariamus asmenis: 2 – dėl plėšimo, 4 – dėl vagystės, 2 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 10 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 1 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Surasti 5 pasislėpę nuo teisėsaugos, 1 dingęs be žinios asmuo.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.