Sostinės oro uoste ir pasienyje su Lenkija sulaikyti 2 teisėsaugos ieškoti vyrai ir moteris

oro uosto kontroles punktasSostinės oro uoste ir pasienyje su Lenkija sulaikyti 2 teisėsaugos ieškoti vyrai ir moteris

Pasieniečiai sulaikė tris lietuvius, tarp jų vieną moterį, kurie buvo ieškomi kaip įtariami nusikaltimų padarymu. Nuo teisingumo slėpęsi asmenys sulaikyti Vilniaus oro uoste bei pasienyje su Lenkija.

Antradienį, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pareigūnai tikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių dokumentus. Patikrinimo metu pasieniečiai nustatė, kad vieno iš atskridusių keleivių, 34 metų Didžiojoje Britanijoje gyvenamą vietą deklaravusio lietuvio, ieško policija.  Vyro, įtariamo nusikaltimo padarymu, paiešką 2013 m. liepą paskelbė Utenos apskrities policija. VSAT pareigūnai asmenį sulaikė ir perdavė sostinės policijai.

Tą pačią dieną VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Marijampolė-Suvalkai, kartu su Lenkijos kolegomis dokumentų patikrai sustabdė iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą „Volkswagen Crafter“  lietuviškais numeriais. VSAT pareigūnai nustatė, kad vienas juo vykusių keleivių, 21-erių Prienų savivaldybės gyventojas, nuo balandžio 25 d. yra ieškomas Vilkaviškio rajono policijos. Jis yra įtariamas nusikaltimo padarymu. Kalvarijos pasieniečiai vyrą sulaikė ir vėliau perdavė paieškos iniciatoriams.

Dar vieną teisėsaugos ieškotą lietuvę ankstų trečiadienio rytą sulaikė VSAT Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pasieniečiai. Tikrindami į sostinę iš Londono atskridusių keleivių dokumentus jie išsiaiškino, kad 35-erių moters, gyvenamą vietą deklaravusios Didžiojoje Britanijoje, kaip įtariamosios nusikaltimo padarymu nuo 2015 m. liepos ieškojo Klaipėdos apskrities policija. Sulaikytąją VSAT pareigūnai perdavė Vilniaus policijai.

Šiemet pasieniečiai iš viso sulaikė 276 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsieniečio šalių teisėsaugos žinybos.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį