Skubėdamas užtikrinti viešąją tvarką mieste, pareigūnas dar spėjo sulaikyti ir neblaivų vairuotoją

policijos pareigūnasSkubėdamas užtikrinti viešąją tvarką mieste, pareigūnas dar spėjo sulaikyti ir neblaivų vairuotoją

Vasario 16-ąją apie 11.00 val. Kaune, Kęstučio g., prie Gedimino g. sankryžos, skubėdamas į tarnybą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, prie šviesoforo sustojęs degant raudonam signalui, pastebėjo kaip pirma eismo juosta degant draudžiamam šviesoforo signalui pravažiavo automobilis „Saab“.

Užsidegus žaliam šviesoforo signalui, pareigūnas netruko privažiuoti prie Kelių eismo taisykles pažeidusio automobilio, kuris ties Mickevičiaus gatvės sankryža, užsidegus draudžiamam šviesoforo signalui, sustojo. Privažiavęs arčiau, pareigūnas minėto automobilio vairuotojo paprašė sustoti Mickevičiaus gatvėje.

Iš automobilio išlipęs ir prie pažeidėjo priėjęs paklausti, kodėl važiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui, pareigūnas netruko pajusti nuo jo sklindantį alkoholio kvapą. Pažiūrėjęs kiek atidžiau automobilio salone pamatė ne tik alkoholio butelį, bet ir gertuvės dėkle padėtą pradarytą alaus skardinę.

Radijo ryšiu nedelsiant buvo iškviesti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, kurie alkoholio matuokliu vairuotojui nustatė vidutinį girtumo laipsnį – 1,89 prom. girtumą. Kaip paaiškėjo, vairuotojas ne tik sėdo už vairo būdamas neblaivus, bet ir neturėjo automobilio dokumentų, vairuotojo pažymėjimo. Teisė vairuoti vyrui (gimusiam 1966 m.) atimta.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *