Mažamečiai išėjo ieškoti namų šilumos

MažamečiaiMažamečiai išėjo ieškoti namų šilumos

Kai vasario 13-osios vidurdienį vieno Šiaulių rajone, Kuršenuose, esančio daugiabučio namo buto gyventojai išgirdo beldimą į duris ir jas atvėrė, ant slenksčio išvydo du mažamečius. 7-metis berniukas ir šešiametė jo sesutė prisipažino, kad išėjo iš namų, nes juose niekas jų neprižiūri.

Mažamečiai nuvežti ir apgyvendinti Vaikų globos namuose

Atvykusiems policijos pareigūnams vaikai patvirtino tą patį, pridurdami, kad tėtis su mama yra išvykę iš namų ir jais nesirūpina. Pagal vaikų pasakojimą buvo nustatyta jų gyvenamoji vieta. Kai patruliai pasibeldė į buto, kuriame gyvena vaikai,  duris, moteriškas balsas už durų pasiteiravo, kas čia beldžia. Tačiau po atsakymo, kad čia stovi policijos pareigūnai, kurie parvežė jos vaikus, moteris nuščiuvo ir durų neatrakino. Pareigūnams neliko nieko kito, kaip mažamečius nuvežti ir apgyvendinti Vaikų globos namuose, mat nustatyti kitų giminaičių nepavyko, kadangi vaikai, kaip vėliai paaiškėjo, pareigūnams prisistatė ne savo pavardėmis.

Girta motina kreipėsi į policiją ir pranešė, kad dingo du iš namų išėję jos vaikai

Tikrosios jų asmenybės paaiškėjo tik tos pačios dienos vakare, kai girta motina kreipėsi į policiją ir pranešė, kad dingo du iš namų išėję jos vaikai. Palyginus dingusiųjų amžių ir požymius su vaikų, kurie buvo nuvežti į globos namus, paaiškėjo, kad čia – tie patys mažamečiai, išėję į ieškoti namų šilumos.

Policijos pareigūnams vaikų tėvai yra žinomi. Jiems ne kartą teko vykti pas šią sugyventinių šeimą  dėl smurto artimoje aplinkoje, nes girtas vaikų tėvas smurtaudavo prieš savo moterį, grasindavo jai peiliu.  Paskutinis smurtavimo atvejis užfiksuotas šių metų sausio 15 d., kai 41 metų girtas (1,53 prom.) vyras konflikto metu pelenine sužalojo galvą bei spyrė koja į nugarą savo girtai (2,38 prom.) 38 metų  sugyventinei. Tada  nukentėjusioji iš Respublikinės Šiaulių ligoninės pasišalino neapžiūrėta, o jos vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dėl fizinio skausmo sukėlimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyrui pareikštas įtarimas.

Reikalų su policijos pareigūnais yra turėjusi ir vaikų motina, kuriai už tai, kad  kad girtauja ir neprižiūri savo vaikų buvo surašyti 4 administracinio teisės pažeidimo protokolai.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *