Šilutėje policininkai tramdo smurtautojus

policijos automobilisSausio 10 d., vėlų vakarą, Šilutės policininkai į Traksėdžių miestelį vyko tramdyti 26-erių metų smurtautoją, kuris, kilus konfliktui namuose  mušė, smaugė, tampė už plaukų dvejais metais už save jaunesnę žmoną. Moteris teigė, kad į medikus nesikreips, o smurtautojas pasišalino iš namų, šiuo metu ieškomas.

Į Šilutės policijos areštinę užvakar pavakare dviem paroms uždarytam Rusnės miestelio (Šilutės r.) Neringos gatvės gyventojui 42-ejų V. R. pareikšti įtarimai dėl smurtavimo prieš metais vyresnę sutuoktinę G. R.

Šilutės ligoninės traumų skyriaus medikai nuo pirmadienio pavakarės gydo jo žmoną, kurią  girtas G. R. ne tik apstumdė, bet ir, pargriovęs ant lovos, kirvio pentimi ne mažiau penkių kartų daužė per kojas, po to – du kartus ta pačia pentimi trenkė į galvą.

Šilutės policijos komisariate nuo gruodžio 15-osios, kai įsigaliojo Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas, vos ne kasdien, dėl šios nusikalstamos veikos pradedami  ikiteisminiai tyrimai.

Vienas smurtautojas  jau buvo nuteistas 20 parų arešto ir bausmę atlieka Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Dar trys vyrai, po dvi paras praleidę areštinėje, vėliau, teismo sprendimu, įpareigoti laikinai pagyventi atskirai nuo namiškių.

Vienas smurtautojas netgi Kalėdas praleido areštinėje, kitas dėl tos pačios priežasties buvo uždarytas Naujųjų  metų naktį. Kūčių vakarą namuose siautėjo Saugų seniūnijos Vilkyčių kaimo gyventojas 23 m. R. D. Jis savo 21-erių sugyventinę D. R. tampė už plaukų ir be gailesčio sumušė. Po kelių dienų Šilutės Laisvės alėjos gyventojas P. V., būdamas girtas(2,36 promilės), įsibrovė į pažįstamos moters butą ir jai dūrė peiliu į pilvą, trenkė kumščiu į veidą ir pagrasino nužudyti. Moteriai taip pat teko prašyti medicinos pagalbos.

Iš viso Šilutės rajono policijos komisariate dėl smurto artimoje aplinkoje jau pradėti devyni ikiteisminiai tyrimai.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK Šilutės r. PK info.