Šiaulių policijos įvykių statistika

šiauliai policija statistikaPer savaitę (sausio 14 – 20 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1257 pranešimus apie teisės pažeidimus, pradėjo 165 ikiteisminius tyrimus, iš kurių 48 – dėl vagystės (apvogti 3 automobiliai, 8 gyvenamosios patalpos, pavogti 2 automobiliai), 34 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 15 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo,12 – dėl sukčiavimo, po 6 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, turto sunaikinimo ar sugadinimo, po 2 – dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu, po 1 – dėl plėšimo, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo, neatsargaus gyvybės atėmimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo, turto pasisavinimo, papirkimo.

Užregistruoti 8 įskaitiniai eismo įvykiai, kuriuose sužeista 12 žmonių. Nustatyti 525 kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 34 greičio viršijimo atvejai, 21 vairavimo išgėrus atvejis, 30 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimų. Nubausti 233 pėstieji, 10 neblaivių dviratininkų, 4 dviratininkai važiavę be atšvaitų, 2 mopedų vairuotojai neturėję teisių.

Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyta 260 asmenų, įvykdžiusių nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 159 buvo neblaivūs.

Į laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 128 asmenys.

Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė 22 nusikaltimais įtariamus asmenis: 1 – dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo, 5 – dėl vagystės, 1 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, 5 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 9 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 1 – dėl papirkimo. Surasti 3 dingę be žinios asmenys.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.