Sekmadienio naktį, Ventoje, prieš pat atlekiantį traukinį pareigūnai išgelbėjo 17-mečio gyvybę

traukinysSekmadienio naktį, Ventoje, prieš pat atlekiantį traukinį pareigūnai išgelbėjo 17-mečio gyvybę

Sekmadienio naktį, 3.50 val., Bendruoju pagalbos centro telefonu gautas moters pranešimas apie Akmenės r., Ventoje, traukinio bėgiais galimai klaidžiojantį 17-metį, nutraukusį telefoninį ryšį su artimaisiais. Perdavus informaciją Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnams, nedelsiant nuskubėta Ventos traukinių stoties link.

Naktį patruliavę Akmenės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio patrulių būrio pareigūnai Raimundas Spudulis ir Simas Milašiūnas į Ventoje esančią geležinkelio stotį nulėkė greičiau nei per minutę. Nors tikslios vietos, kurioje galimai yra jaunuolis, pareigūnai nežinojo, jų intuicija nuvedė teisinga linkme ir vos atskubėję prie bėgių, jie pamatė ant jų gulintį vaikiną. „Kiekviena akimirka buvo brangi, nes tolumoje jau matėsi artėjančio traukinio šviesos“, – dramatiškas šios nakties įvykio detales pamena pareigūnai. Laukti nebuvo kada, pareigūnai privalėjo veikti nedelsiant, tad rizikuodami savo gyvybėmis, čiupo jaunuolį. „Vos jį nustvėrus, vaikinas pradėjo priešintis. Kadangi pokalbiams ir deryboms laiko nebuvo, nuo bėgių jį teko patraukti jėga“, – pasakojimą tęsė jaunuolio gyvybę išgelbėję pareigūnai. Jau laikant 17-metį savo glėbyje, pareigūnams beliko stebėti, kaip pro pat juos dideliu greičiu pradunda traukinys. Išgelbėtas jaunuolis perduotas medikų priežiūrai.

Nors jaunuolis, dėl nestabilios sveikatos būklės, galbūt ir nejautė dėkingumo jį išgelbėjusiems pareigūnams, vis tik sausio 31-ąją, 17-metis kalendoriuje galės pasižymėti kaip antrąją gimimo dieną. Pasakodami apie išgelbėtą gyvybę, pareigūnai didvyriais nesijautė, o tik pridūrė: „svarbiausia, jog spėjome laiku“.

Per beveik dešimtmetį trunkančią tarnybą policijoje, R. Spuduliui yra tekę pakliūti į pačias netikėčiausias istorijas. Tačiau praėjusios nakties įvykis vos 2014-ųjų viduryje pareigūnu tapusio S. Milašiūno atmintyje įstrigs kaip vienas pirmųjų, kurio metu išgelbėta jauno žmogaus gyvybė.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.