Savaitgalį tauragiškės turėjo rūpesčių dėl alkoholio

alkoholisSavaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo būrelis moterų ir merginų, kurioms vienaip ar kitaip bėdų pridarė alkoholis.

Šeštadienį vykdydami naminės degtinės ir akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos kontrolę pareigūnai apsilankė dviejų Tauragės rajono gyventojų namuose. Butkų kaime pas moterį, kuri anksčiau policijai yra kliuvusi dėl naminės degtinės pardavimo ir laikymo, pareigūnai aptiko litrą skysčio, turinčio specifinį naminei degtinei būdingą kvapą, tuo tarpu netoliese esančiame Draudenių kaime kita moteriškė pardavė pareigūnams 10 pakelių cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis. Nelegalių cigarečių prekyba besiverčiančios moters namuose pareigūnai aptiko ir apie penkis litrus į įvairias plastmasines talpas supilstytos naminės degtinės. Abiems moterims surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.

Savaitgalį policijos pareigūnai aplankė ir jaunimo pamėgtas Tauragės vietas – buvo stebima, ar mieste nėra girtaujama, vartojama svaigalų. Patikrinimo metu prie parduotuvės Dariaus ir Girėno gatvėje pareigūnai susitiko būrelį merginų. Nešinos ką tik įsigytu alumi jaunos merginos atrodė jau spėjusios apsvaigti. Paklaustos, iš kur gavo alkoholio, 15-16 metų paauglės pareigūnams paaiškino, kad alaus joms padėjo įsigyti kiti pirkėjai. Neblaivios nepilnametės buvo pristatytos į komisariatą, kur patikrinus blaivumą trims iš jų nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vienai – vidutinis, dar viena mergina buvo blaivi. Visos nepilnametės buvo perduotos jų tėvams. Už girtavimą viešoje vietoje 16 metų sulaukusios merginos administracine tvarka turės atsakyti pačios, o už tokį savo vaikų, kuriems dar nėra 16 metų, elgesį turės atsakyti jų tėvai. Pareigūnai aiškinasi, kokiu būdu paauglės įsigijo alaus, tuo tarpu policija primena, kad asmenims, padėjusiems nepilnametėms įsigyti alkoholio, gresia baudos nuo 250 iki 500 litų.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskrities VPK info.