Sausio 17 d. gaisrų metu vienas žmogus žuvo, o dar vienas buvo traumuotas

gaisrininkasPer praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 18 gaisrų bei atliko 13 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 2 nukentėjusius gyventojus. Deja, gaisrų metu vienas žmogus žuvo, o dar vienas buvo traumuotas.

Apie 19 val. 30 min. Vilniuje, Pempių gatvėje, užsiliepsnojo sodo namelis. Per gaisrą išdegė kambarys, pradegė perdengimas, stipriai apdegė ir buvo nuardytas pastato stogas, o gaisravietėje buvo rastas žuvusios, kaip spėjama, namo savininkės kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Apie 14 val. 40 min. Klaipėdoje, Šilutės plente, individualiai įmonei priklausančioje siuvykloje užsidegė dujų balionas. Gaisro metu apdegė durys ir stakta, dalis sienų ir lubų, o gesindama gaisrą ranką apdegė 60-metė siuvyklos savininkė.

Apie 10 val. 45 min. gaisras kilo Vilniuje, Piliakalnio gatvėje, viešajai įmonei ,,Kultūros paveldo išsaugojimo pajėgos“ priklausančiame pastate, kurio vienoje pusėje buvo stalių dirbtuvės, o kitoje – archeologinių radinių sandėlis. Per gaisrą sudegė dirbtuvių stogas, stipriai apdegė vidus. Laimė, kitą pastato dalį pavyko išgelbėti. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Apie 12 val. Panevėžyje, Tiekimo gatvėje, bendros Lietuvos – Estijos įmonės AS ,,PK Olivel“ atviroje teritorijoje pradėjo smilkti į krūvą supiltos medžio skiedros maždaug 50 kv. m plote. Įmonės auto krautuvais smilkstančios pjuvenos buvo vežamos į kitą atvirą teritoriją ir ten gesinamos vandeniu. Iš viso vakar buvo pervežta apie 200 kub. m smilkusių pjuvenų, tačiau dėl tamsos ir pavojingų darbo sąlygų gesinimą iki šios dienos ryto teko nutraukti. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 15 val. 20 min. gaisras kilo Kaune, Klonio gatvėje, grupei savininkų priklausančiame gyvenamajame name. Per gaisrą kambaryje išdegė baldai, namų apyvokos daiktai, aprūko patalpos. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 20 val. Panevėžio rajone, Startų kaime, sodų bendrijoje ,,Startai“, užsiliepsnojo sodo namelis. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna, tad jo bei viduje buvusio turto išgelbėti nepavyko. Įvykis tiriamas.

Vakar popietę Kupiškio rajone, Pyragių kaime, iš užšalusio Pyragių ežero ugniagesiai gelbėtojai ištraukė dvi įlūžusias stirnas ir perdavė jas medžioklės ploto naudotojams. O šįryt apie 8 val. 40 min. gautas pranešimas, jog Vilniaus rajone, Salotės ežere, įlūžus ledui, skęsta vyras. Atskubėję ugniagesiai, žmogų spėjo ištraukti ir perdavė jį greitosios pagalbos medikų globai. Tad dar kartą įspėjame, kad ledas dar netvirtas ir ant jo lipti pavojinga.

krimianalai.com

šaltinis: PAGD info.