Šalyje padaugėjo vagysčių iš juvelyrinių dirbinių parduotuvių

juvelyrinių dirbinių parduotuvėŠalyje padaugėjo vagysčių, plėšimų iš juvelyrinių dirbinių parduotuvių. Pasitaiko atvejų, kad ten vykdomi nusikaltimai padaro ne tik materialinę žalą, bet jų metu sužalojami nekalti žmonės. Atsižvelgiant į tai, šių metų sausio 25-ąją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato iniciatyva susitiko šios įstaigos ir Kėdainių mieste esančių įmonių, kuriose prekiaujama juvelyriniais dirbiniais, atstovai. Susitikimo tikslas buvo aptarti bendradarbiavimo kryptis, bendrų priemonių vykdymą, užkirsti kelią nusikaltimams, vykdomiems juvelyrinių dirbinių parduotuvėse.

Susitikimui pirmininkavęs policijos komisariato viršininko pavaduotojas Gintautas Tijūnaitis pastebėjo, kad Kėdainiuose paskutinis nusikaltimas juvelyrika prekiaujančioje įmonėje įvykdytas gana seniai – 2009 metais, tačiau didžiuosiuose Lietuvos miestuose tokie nusikaltimai labai dažni, todėl būtina atkreipti į tai dėmesį.

Susirinkusieji kalbėjo apie būtinąsias apsaugos priemones, diskutavo apie būdus, kuriais pasinaudojus, galima išvengti nusikalstamos veikos, apsikeitė kontaktiniais duomenimis.

Viešosios policijos skyriaus viršininkas Sigitas Vildžiūnas, Prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė, Kriminalinės policijos skyriaus viršininkė Diana Mikalauskaitė akcentavo, kad būtinas glaudus bendradarbiavimas, aktyvus keitimasis informacija. ,,Jauskit, kad policija visada šalia. Kreipkitės į ją net kilus mažiausiems įtarimams. Policijai visa suteikta informacija yra labai svarbi“, – ragino ir G. Tijūnaitis.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK info.