Šalies įvykių suvestinė 2016-06-29

policijaŠalies įvykių suvestinė 2016-06-29

Birželio 29 d. apie 21 val. 55 min. Šiauliuose, Gegužių g., rastas nenustatytos tapatybės, galimai, vyro (g. 1954 m.) lavonas su sumušimo žymėmis pilve, pakaušyje, kraujosruvomis visame kūne, lūžusia ranka. Aplinkybės nustatinėjamos.

Birželio 29 d. apie 22 val. į Kauno ligoninę iš Kauno, Savanorių g., buto, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas vyras (g. 1975 m.). Įtariamoji žmona (g. 1977 m.) uždaryta į areštinę.

Birželio 29 d. apie 20 val. 45 min. Kaune, M. Gimbutienės g., keturiolikmetė sumušė dvylikametę, kuri dėl sumušimų gydoma ambulatoriškai.

Plėšimas

Birželio 29 d. 3 val. 30 min. gautas pranešimas, kad birželio 28 d. apie 24 val. Šalčininkų r., Tetėnų k., į moters (g. 1971 m.) namą, išdaužus lango stiklą, įsibrovė iš matymo pažįstamas jaunuolis, kuris šeimininkę sumušė ir sužalojo peiliu bei, pagrobęs mobiliojo ryšio telefoną, rankinę, piniginę ir guminius batus, pasišalino. Nuostolis – 20 eurų. Nukentėjusioji dėl pjautinių žaizdų galvoje, veide, kakle ir rankose, suteikus medikų pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Vagystė

Birželio 29 d. 5 val. 40 min. Kaune, Briedžių tako g., automobilių stovėjimo aikštelėje, krovininio automobilio vairuotojas (g. 1981 m.) pastebėjo, kad iš krovininio automobilio priekabos, prapjovus tentą, pavogti 56 televizoriai. Nuostolis nustatinėjamas.

Pasipriešinimas valstybės tarnautojui

Birželio 29 d. apie 18 val. 25 min. Kauno apskr. VPK areštinėje, kameroje, administracinio arešto bausmę atliekantis areštantas (g. 1977 m.) degančia popieriaus skiaute pradėjo deginti priešgaisrinės apsaugos dūmų detekcijos jutiklį, atsisakė išeiti iš patalpos, keikėsi necenzūriniais žodžiais, areštinės pareigūnui įspyrė į koją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str., įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kiti

Birželio 29 d. 14 val. 33 min. gautas Elektrėnų savivaldybės Maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pranešimas, kad Elektrėnų sav., Juodelių k., vyro (g. 1967 m.) sodyboje, aptiktas kiaulių maro židinys.

Birželio 28 d. 8 val. 55 min. Šakių r., Gelgaudiškio mstl., garaže, rastas ir paimtas neteisėtai laikomas lygiavamzdis šautuvas ir 3 šoviniai.

Birželio 29 d. apie 15 val. 30 min. Alytaus r., kelio Miroslovas-Vankiškiai-Varda 7-ame km, nuosavas motociklas „Suzuki SV 650S K2″, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto blaivaus Alytaus apskrities priešgaisrinės gebėjimo valdybos Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio-gelbėtojo E. G. (g. 1994 m.), pirminiais duomenimis, vengdamas susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiu ir lenkimo manevrą atliekančiu automobiliu, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu sužalotas motociklo vairuotojas, kuris dėl raktikaulio lūžimo, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Birželio 29 d. 17 val. 22 min. Kauno apskr. VPK gautas pranešimas, kad iš Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos Kaišiadorių pataisos namų – atvirosios kolonijos pasišalino nuteistasis (g. 1987 m.). Tą pačią dieną 19 val. 10 min. Šiaulių r., Kuršėnuose, jis buvo sulaikytas.

Birželio 29 d. apie 21 val. 15 min. Vilniuje, Gynėjų g., dviračių lenktynių metu, automobilis „BMW X3″, vairuojamas LR Seimo nario B. P. (g. 1941 m.), įvažiavo į uždarą lenktynių trasą ir susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu dviratininku varžybų dalyviu (g. 1983 m.), kuris dėl sumušimų gydomas ambulatoriškai.

Birželio 29 d. 21 val. 30 min. Kaune, V. Landsbergio-Žemkalnio g., vairuotojas (g. 1970 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus, 2,47 prom. alkoholio, padarė eismo įvykį ir pasišalino), Kauno apskr. VPK patruliams davė 100 eurų kyšį. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

kriminalai.com

šaltinis: VRM informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *