Šalčininkų rajono gyventojas cigaretes į Lietuvą vežė automobilio slėptuvėse

cigaretės slėptuvėŠalčininkų rajono gyventojas automobilyje įrengtose slėptuvėse iš Baltarusijos bandė įvažti kontrabandinių cigarečių krovinį. Eišiškių punkte jį sulaikė Varėnos rinktinės operatyvininkai.

Antradienį per VSAT Varėnos rinktinės Eišiškių punktą iš Baltarusijos automobiliu „Audi A4 Avant“ į Lietuvą grįžo jo vairuotojas, 37-erių Šalčininkų rajono gyventojas. Automobiliu iš pirmo žvilgsnio nieko neleistino nebuvo gabenama. Tačiau punkte dirbusiems Varėnos rinktinės operatyvininkams kilo abejonių, kad vyras į Baltarusiją važiavo nes šiaip sau.

Buvo nuspręsta jo „Audi A4 Avant“ patikrinti detaliai, todėl mašina buvo nuvaryta į netoliese esančią Purvėnų užkardą.

Čia tikrinimo metu automobilyje pasieniečiai aptiko įrengtas dvi slėptuves. Į po pavarų perjungimo svirtimi prie automobilio dugno suvirintą ertmę buvo patenkama nuėmus svirties apdailą.

Kita slėptuvė buvo įrengta po galine automobilio sėdyne – ją nuėmus paaiškėjo, kad čia irgi padaryta vieta kontrabandai.

Iš viso VSAT pareigūnai iš slėptuvių ištraukė 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su Baltarusijos akcizo mokesčio ženklais.

VSAT Varėnos rinktinėje dėl kontrabandos pradėta administracinės bylos teisena. Šalčininkų rajono gyventojui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. Lt ir 1994 m. pagaminto „Audi A4 Avant“ konfiskavimas.

Cigaretės saugomos Varėnos rinktinėje, automobilis – Purvėnų užkardoje. Vairuotoją pasieniečiai po apklausos paleido.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.