Šalčininkų rajono gyventojas baltarusiškas cigaretes gabeno mašinos slėptuvėje

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Varėnos pasieniečiai Eišiškių kontrolės punkte sulaikė automobilį, kurio slėptuvėje Šalčininkų rajono gyventojas iš Baltarusijos vežė rūkalų kontrabandą.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Purvėnų užkardos ir Operatyvinės veiklos skyriaus pareigūnai Eišiškių punkte tikrino iš Baltarusijos automobiliu „Peugeot 605“ grįžtančio 21 metų Šalčininkų rajono gyventojo dokumentus.

Klausiamas, ką gabena, vairuotojas VSAT pareigūnams nurodė, kad nieko draudžiamo neveža. Vyras ir jo automobilis pasieniečiams pasirodė įtartini, todėl nuspręsta „Peugeot 605“ detaliau patikrinti Purvėnų užkardoje.

Čia VSAT pareigūnai mašinos grindyse rado įrengtą slėptuvę. Į ją patenkama nuėmus apdailą prie pavarų svirties ir rankinio stabdžio. Ši anga driekėsi per visą automobilio saloną, o iš viso į ją buvo sukišta 600 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ su Baltarusijos banderolėmis.

Dėl kontrabandos VSAT Varėnos rinktinėje Šalčininkų rajono gyventojui pradėta administracinės bylos teisena. Jam gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir 1992 m. laidos automobilio konfiskavimas.

Vairuotojas po apklausos paleistas. Sulaikytas „Peugeot 605“ saugomas Purvėnų užkardoje, o cigaretės – Varėnos rinktinėje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos