Šalčininkų rajone aptikti naminukės virėjai (video)

Šalčininkų rajone aptikti naminukės virėjai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos apie galimas neteisėtas veikas, susijusias su naminės degtinės gaminimu ir realizavimu, š. m. kovo 10 dieną atliko patikrinimą.

Turgelių seniūnijos Gurelių kaimo miške pareigūnai aptiko du asmenis – V. G. (gim. 1976 m.) ir M. J. (gim. 1984 m.) gaminančius naminę degtinę, apie 50 litrų pagamintos naminės degtinės ir apie 710 litrų brogos.

Dėl šio fakto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Naminės degtinės aparatas konfiskuotas.

Šalčininkų rajono gyventojus, turinčius informacijos apie gaminamą ir realizuojamą naminę degtinę ir kitas neteisėtas veikas, prašome skambinti šiais telefonais: Vilniaus aps. VPK nemokamas tel. (8 5) 271 6050; Vilniaus aps. VPK Šalčininkų rajono policijos komisariato tel.(8 380) 51044.

Video medžiaga:

kriminalai.com
šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį