Rusija įveda papildomus importo apribojimus

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba šiandien gavo oficialų pranešimą, kad atsižvelgusi į epizootinę situaciją Europoje ir vis tebeplintantį Šmalenbergo virusą, Rusijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba įveda papildomus importo apribojimus.

Nuo šių metų kovo 16 dienos bus laikinai draudžiama įvežti į Rusiją galvijus iš Jungtinės Karalystės, Italijos, Liuksemburgo, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos ir Olandijos. Iš Italijos ir Liuksemburgo nebus galima importuoti ne tik gyvų galvijų, bet ir jų veislinių medžiagų.

Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos sprendimu, laikinai uždraudžiamas ne tik galvijų importas iš paminėtų Europos valstybių, bet ir šių gyvūnų tranzitas per Rusijos Federacijos teritoriją į trečiąsias šalis.

Šios savaitės pradžioje atsakingi kaimyninės šalies specialistai informavo Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, jog nuo šių metų kovo 20 dienos laikinai stabdomas gyvų galvijų, avių, ožkų ir kiaulių importas į Rusiją iš visų Europos Sąjungos valstybių.

kriminalai.com

šaltinis: VMVT info.

Posted Under
Be kategorijos