Riešutų ir traškučių paragauti nespėjo…

antrankiaiKauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai šiuo metu atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Tyrimo metu nustatyta, kad 2012 m. sausio 29 d. apie 15.00 val. pirkėja (anketiniai duomenys nenustatyti), parduotuvės „Šiaurinė“, esančios Šiaurės pr., Kaune, administracijai pranešė, kad nepažįstami asmenys iš parduotuvės sandelio neša dėžes su maisto produktais. Parduotuvės administracijos darbuotojoms patikrinus šį pranešimą, paaiškėjo, kad yra dingusios dvi dėžės su riešutais ir traškučiais.

Netrukus į įvykio vietą atvykę Kauno apskrities policijos patruliai sulaikė įtariamuosius, kurie pastebėję policijos pareigūnus, numetė dėžes su maisto produktais ir pradėjo bėgti. Įtariamieji L.B., gim. 1990 m. ir A.G., gim. 1985 m., anksčiau neteisti, uždaryti į Kauno apskrities policijos areštinę.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena kauniečiams: pastebėję nusikaltimą, ką nors įtartina gatvėje, kieme ar prie namų, bet kuriuo paros metu nedelsdami praneškite apie tai policijai telefonu 112.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.