Kauno policijos informacija dėl situacijos Žemaičių g.

Kauno policija2012 m. sausio 30 d. Kaune, Žemaičių g. dėl vandentiekio avarijos nutekėjo vanduo, kuris užšalo ir kelio važiuojamoji dalis pasidengė ledu. Dėl šios priežasties transporto priemonės, važiavusios nuokalne Žemaičių gatve tapo nevaldomos ir įvyko eismo įvykiai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai nustatė, kad 2012 m. sausio 30 d. UAB „Kauno vandenys“ avarinės tarnybos darbų vadovas L.G., pradėdamas vandentiekio avarijos likvidavimo darbus, neužtikrino darbo vietoje saugaus eismo, laiku nesiėmė priemonių, kad būtų uždraustas ar apribotas eismas Žemaičių gatve, todėl pažeidė Kelių eismo taisyklių 248 punktą (Pareigūnai (asmenys), atsakingi už kelių, kelio statinių priežiūrą ir įrangą, privalo juos prižiūrėti taip, kad jų būklė atitiktų nustatytuosius eismo saugumo reikalavimus) ir 249 punktą (Asmenys, organizuojantys darbus kelyje, turi užtikrinti, kad darbo vietos kelyje (gatvėje) ar šalia kelio (gatvės) būtų aptvertos ir pažymėtos reikiamais kelio ženklais, atitvarais ir nukreipiamaisiais įtaisais, o tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui – ir šviesomis. Taisomuose kelių (gatvių) ruožuose dirbantys asmenys nustatytaisiais atvejais ir tvarka gali reguliuoti eismą).

UAB „Kauno vandenys“ avarinės tarnybos darbų vadovui L.G. buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso1602 straipsnio 3 d. „Darbų gatvėse vykdymo, techninių eismo reguliavimo priemonių įrengimo ir priežiūros bei kitų eismo saugumo reikalavimų pažeidimas“.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.