Renginys „Mano profesijos diena“

gimnazistai teismeRaseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba š.m. balandžio 20 d. organizuoja renginį „Mano profesijos diena“, skirtą vyresniųjų klasių moksleiviams. Renginio metu moksleiviai turės galimybę susipažinti iš arčiau su savo svajonių specialybe, keletą valandų pabūti kartu su savo svajonių specialybės atstovais jų darbo vietoje.

Raseinių rajono apylinkės teismas prisijungia prie šio renginio organizavimo ir balandžio 20 d. nuo 10 val. iki 12 val. priims moksleivius, kurie svajoja apie teisininko profesiją ar ja domisi. Teisėjai ir teismo darbuotojų atstovai Raseinių rajono apylinkės teisme besilankančius moksleivius supažindins su teismo struktūra, teisėjų bei kitų teismo darbuotojų darbu, reikalavimais, atsakomybe, darbo teisme galimybėmis, moksleiviai turės galimybę apsilankyti teisėjų ir kitų darbuotojų kabinetuose, teismo posėdžių salėse. Manome, kad šis renginys padės labiau pažinti, įvertinti teisininko profesiją, apsispręsti dėl šios profesijos pasirinkimo.

Išsamesnę informaciją teikia teismo administracijos sekretorė Vaida Mikelaitienė, tel. (8 428) 70 025, el. paštas vaida.mikelaitiene@teismas.lt.

kriminalai.com

šaltinis: Raseinių r. apylinkės teismo info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *