Mokinukams prieš Velykines atostogas – paskaitos apie saugų eismą

2012 m. kovo 27 – 30 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės pareigūnai vykdė prevencinę priemonę dėl saugaus eismo pradinių klasių moksleiviams. Kad visi sveiki ir saugūs po Velykinių atostogų sugrįžtu į savo klases, Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Andrius Bubulis ir specialistė Augtarė Sasnauskaitė lankėsi Kaišiadorių rajono mokyklose, kur pradinių klasių moksleivius mokė saugaus elgesio gatvėje.

Priemonės metu buvo aplankytos septynios rajono mokyklos, tai Kruonio gimnazijos Kalvių skyrius bei Darsūniškio skyrius, Antakalnio pagrindinė mokykla, Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla, Mūro Strėvininkų pagrindinė mokykla, Žiežmarių gimnazijos Pakertų pardinio ugdymo skyrius bei Žiežmarių mokykla – darželis, kur susitikta su 1-4 klasių mokiniais. Susitikimuose dalyvavo apie 220 pradinukų. Susitikimo metu vaikams buvo pravestos trumpos paskaitėlės apie saugų eismą, atšvaitų dėvėjimo ypatybes, dviračių bei motorolerių vairavimą.

Taip pat buvo demonstruoti policijos bičiulio Amsiaus filmukai apie saugų eismą. Susitikimo  metu neapsieita ir be dovanų – Kelių policijos grupės pareigūnai išdalijo mokiniams knygeles apie saugų eismą, lankstinukus, liniuotes bei atšvaitus, kad visi būtų matomi. Už atšvaitus ir knygutes dėkojame VĮ „Kauno regiono keliai“ Kaišiadorių kelių tarnybai.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK Kaišiadorių r. PK info.

 

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *