Regioninės žiniasklaidos atstovams pristatyta policijos veikla ir perspektyvos

Regioninės žiniasklaidos vadovams ir atstovams šiandien pristatyta policijos veikla, jos perspektyvos, ateities vizijos ir nuveikti darbai.

Su žurnalistais susitikęs policijos generalinis komisaras ir jo pavaduotojai kalbėjosi apie darbo problematiką, informacijos teikimo būdus ir priemones, diskutavo apie regioninės spaudos bendradarbiavimą su šalies teritorinėmis policijos įstaigomis.

Kaip pažymėjo policijos generalinis komisaras, policija yra atvira institucija visoms žiniasklaidos priemonėms. „Esame pasirengę dirbti su visais, besidominčiais mūsų darbu ir norinčiais pristatyti visuomenei mūsų veiklą“ – sakė policijos vadovas.

Žurnalistams pristatyta policijos viešųjų ryšių veikla ir galimybės, diskutuota apie bendradarbiavimo tobulinimą ir perspektyvas, aptarti kiti probleminiai klausimai.

Po susitikimo žurnalistai turėjo galimybę apsilankyti Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre ir susipažinti su šios policijos įstaigos atliekamais tyrimais, apsilankyti laboratorijose, pamatyti kaip renkami bei tiriami įrodymai.

kriminalai.com

šaltinis: PD info.

Posted Under
Be kategorijos