Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė keletu vagysčių įtariamą vyrą

Kovo 1 d. į Kauno apskrities vyriausiojo Raseinių r. policijos komisariatą (toliau – Kauno apskr. VPK Raseinių r. PK) kreipėsi pil. V. B., pranešdamas apie tai, kad tą pačią dieną apie 19.30-20.00 val. būdamas neblaivus, išėjo iš Raseiniuose, Vilniaus g. esančio baro „Juravelė“. Einant autobusų stoties teritorija prie jo priėjo du nepažįstami jaunuoliai ir suduodami smūgius rankomis ir kojomis į veidą, jį sumušė bei apieškoję kišenes, pagrobė piniginę, kurioje buvo apie 20 Lt, vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė ir mobiliojo ryšio telefonas. Dėl šio nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Kauno apskr. VPK Raseinių r. PK Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų operatyvių veiksmų dėka buvo nustatytas šio nusikaltimo padarymu įtariamas asmuo: Jurbarko r., Viešvilės sen., Jūravos k. registruotas pil. T. B., gim. 1982 m.

Kovo 4 d. Raseinių rajono apylinkės teismas jam paskyrė kardomąją priemonę – suėmimą 2 mėn.

Tyrimo metu nustatyta, kad šis asmuo yra įvykdęs dar dvi vagystes: vasario 27 d. 7.20 val. pil. L. K. gavo telefoninį pranešimą, kad Raseiniuose, Vilniaus g. gėlių turgelio teritorijoje, Domininkonų g. yra išplėštas jai priklausantis automobilių detalių kioskas. Atvykusi prie jo, rado išplėštą durų viršutinę varčios dalį ir viduje pasigedo įvairių automobilių priežiūros priemonių bei automobilių detalių. Padaryta 600 litų žala. Dėl šio nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Vasario 12 d. apie 19.13 val. UAB „Norvelita“ pardavėja I. K. gavo saugos tarnybos „Kvintencija“, darbuotojų pranešimą apie tai, kad Raseiniuose, Vilniaus g. esančiame kioske suveikė įsibrovimo daviklis. Apie 19.40 val. atvykusi prie kiosko rado išlaužtą langų metalinę apsaugą, išdaužtą langą ir viduje pasigedo kasos aparato stalčiaus bei šaldytuve buvusių 10,4 kg karšto rūkymo lašišos gaminių. Žala nustatinėjama. Dėl šio nusikaltimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Raseinių r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos