Radviliškio policijos tyrėjui – pinigus pametusios moters padėka

Radviliškio policijos tyrėjasRadviliškio policijos tyrėjui – pinigus pametusios moters padėka

Kad Šiaulių apskrities policijoje dirba savo darbą mylintys žmonės, dažnai pažymi padėkos laiškus policijai atsiunčiantys gyventojai. Praėjusią savaitę Šiaulių apskrities policijos vadovas Rimantas Bobinas gavo Radviliškio rajono Baisogalos miestelio gyventojos Aldonos Bložienės laišką, kuriame ji reiškia nuoširdžią padėką Radviliškio rajono policijos Prevencijos poskyrio tyrėjui Renatui Zdanavičiui.

Padėkos laiške ji rašo, kad parduotuvėje pametė piniginę, o tyrėjas per valandą sugebėjo surasti jos piniginę pasisavinusį asmenį  ir jai grąžinti pinigus.

policijos tyrėjasRenatas Zdanavičius prisiminė, kad  vasario 2 dieną jam paskambino vienos Baisogalos parduotuvės vadovė ir paprašė padėti nelaimės ištiktai moteriai. Atvykęs į parduotuvę, tyrėjas  R. Zdanavičius sužinojo, kad pirkėja čia pametė piniginę su 35 eurais ir nuolaidų kortelėmis. Peržiūrėjęs vaizdo kamerų įrašus, patyręs policijos darbuotojas iš karto atpažino netoli gyvenančią piniginę „priglaudusią“ moterį. Liko tik pas ją nuvykti į namus, paimti piniginę ir grąžinti teisėtai savininkei.

„Užtrukau tik valandą, padėjau žmogui ir vėl sėdau prie kitų darbų“, – sako Renatas Zdanavičius.

Kaip ir dažnas policijos darbuotojas Renatas įvykio nesureikšmino: padėti žmonėms yra jo pareiga ir tą daro nuolat.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *