Anoniminiu pasitikėjimo telefonu gautas pranešimas apie nelegalią farmacinę veiklą pasitvirtino (video)

nelegali farmacinė veiklaAnoniminiu pasitikėjimo telefonu gautas pranešimas apie nelegalią farmacinę veiklą pasitvirtino

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, tikrindami iš piliečių anoniminiu pasitikėjimo telefonu gautą informaciją apie nelegalią farmacinę veiklą, vasario 3 d. Kaune, Kovo 11-osios gatvėje esančioje turgavietėje, atliko patikrinimą. Patikrinimo metu prekybos vietoje buvo rasta ir paimta virš 200 skirtingų pavadinimų Rusijoje ir Baltarusijoje pagamintų vaistų.

Dėl šio įvykio pradėta administracinės teisės pažeidimo byla pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 441 str. (Neteisėtas vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla). Pardavėjai, dirbusiai pagal individualios veiklos liudijimą, gali būti skirta administracinė nuobauda, kuri siekia nuo vieno šimto keturiasdešimt keturių iki dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių eurų su vaistų (vaistinių preparatų) konfiskavimu.

Pareigūnai primena, kad apie nusikalstamas veikas visada galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112. Dėkojame, kad neliekate abejingi.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *