RADVILIŠKIETIS DU KARTUS PER PARĄ ATSIDŪRĖ POLICIJOJE

šiauliai policija statistikaRADVILIŠKIETIS DU KARTUS PER PARĄ ATSIDŪRĖ POLICIJOJE

Rugpjūčio 16-osios vakare, apie 22 val., Radviliškyje, už girto pasirodymą viešoje vietoje buvo sulaikytas 21-erių metų jaunuolis. Radviliškietis viešąją tvarką pažeidė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

Pareigūnai, atgabenę pažeidėją į Šiaulius, policijos Operatyvaus valdymo padalinyje nustatė jam 2,59 promilių girtumą ir patalpino į laikino sulaikymo patalpas išsiblaivyti. Keletą valandų praleidęs laikino sulaikymo kameroje vaikinas išsiblaivė, tad naktį, apie 3 val., buvo išleistas namo. Tačiau į namus jis neskubėjo.

Vos už poros valandų policijos pareigūnams buvo pranešta, kad apvogtas prekybos centras Šiaulių rajone, Ginkūnų gyvenvietėje. Apie įsibrovimą į parduotuvę pareigūnus informavo ją saugantys apsaugininkai. Suveikus saugomo objekto signalizacijai apsaugininkai atskubėjo prie šio prekybos centro ir pamatė, kad išdaužtas jo durų stiklas.

Pranešimą apie nusikaltimą gavę Šiaulių apskrities policijos patruliai įtariamąjį pastebėjo ir sulaikė einantį keliu Šiauliai – Pakruojis. Paaiškėjo, kad sulaikytasis, tai tas pats jaunuolis, tą pačią  naktį iš policijos paleistas viešosios tvarkos pažeidėjas. Su savimi jis turėjo iš prekybos centro Ginkūnuose pavogtus du pakelius cigarečių ir du 0,7 litro talpos butelius degtinės. Vieną šių butelių jau buvo spėjęs nugerti.

Vėl atvežtam į policiją radviliškiečiui nustatytas lengvas girtumas. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis sulaikytas dviem paroms.

Parduotuvei padaryta žala dar tikslinama. Ikiteisminį tyrimą dėl vagystės planuojama baigti pagreitinto proceso tvarka.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskrities VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį