Kauno teisėsauga konfiskavo didelį kiekį narkotinių medžiagų

narkotines medziagosKauno teisėsauga konfiskavo didelį kiekį narkotinių medžiagų

Po kelis mėnesius trukusio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuotų nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų ir Kauno apygardos prokuratūros prokurorų tyrimo nustatyta, kad grupė asmenų užsiima narkotinių medžiagų kontrabanda iš Europos Sąjungos į Rusiją.

2016 m. rugpjūčio 11 d. ryte, Lavoriškių pasienio kontrolės punkte buvo sustabdytas lengvasis automobilis, kurio slėptuvėje apžiūros metu rasta ir paimta apie 94 kg galimai narkotinių medžiagų – hašišo. Radinio realizavimo vertė apie 188 000 Eur.

narkotikaiIkiteisminio tyrimo metu įvairiuose Lietuvos miestuose buvo sulaikyti nusikaltimu įtariami 5 asmenys – vyrai, trys iš jų žinomi teisėsaugos pareigūnams dėl ankstesnių teistumų.

Rugpjūčio 12 d. buvo kreiptasi į Kauno apylinkės teismą dėl kardomųjų priemonių skyrimo šiems asmenims. Trims įtariamiesiems buvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas vienam mėnesiui.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu ir kontrabandos. Asmenims gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

narkotikai narkotikai

 

 

 

 

 

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apygardos prokuratūros ir Kauno apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *