Puspenkto kilogramo kvaišalų į rinką nebepateks

Neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis kontroliuojantiems Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnams į akiratį pateko grupė asmenų, kurie sukėlė rimtų įtarimų dėl vertimosi neteisėta veikla. Dėl to buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir vasario 2-osios vakare įvykdyta operacija, kurios metu sulaikyti trys narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys.

Pareigūnai Šiaulių rajone sustabdė „Mercedes-Benz Sprinter“, kuris tempė priekabą automobiliui transportuoti. Ant jos buvo vežamas „Honda Civic“. Sulaikytosios transporto priemonės buvo atgabentos į policijos komisariato kiemą ir kriminalistams teko užsiimti neįprastu jiems darbu – automobilio ardymu. Keltuvu pakėlę transportuotąjį automobilį, jie ėmė ieškoti paslėptų kvaišalų. Juos pareigūnai aptiko, išmontavę automobilio padangas. Įvairiose celofaninėse pakuotėse rasta, įtariama, apie 4,5 kg „žolės“ ir kanapių dervos. Radinio vertė, manoma, gali siekti 100 000 litų.

Dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, siekiant jas platinti, įtarimai pareikšti 33 metų Pasvalio r. gyventojui M. K., 47 metų šiauliečiui J. G. ir 27 metų jo sūnui A. G. Pastarasis dėl analogiškos neteisėtos veiklos pareigūnams įkliūna jau ne pirmą kartą. Praėjusių metų spalį jis su draugeliu buvo sulaikytas Šiaulių r., prie Bubių gyvenvietės. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis tada irgi buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau taikyta kardomoji priemonė, nesusijusi su laisvė atėmimu. Šįkart sulaikytieji uždaryti į areštinę ir bus kreipiamasi į teismą dėl jų suėmimo sankcionavimo.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos