Prokurorai dar kartą konstatavo, jog D. Kedžio mirtis nebuvo smurtinė

Drąsius KedysŠiandien Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos departamento prokuroras Artūras Urbelis, iš naujo išnagrinėjęs D. Kedžio mirties priežasties nustatymui surinktą medžiagą ir specialistų bei ekspertų vertinimus, priėmė procesinį sprendimą – ikiteisminį tyrimą nutraukti.

„Drąsiaus Kedžio mirties priežastis – nėra nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo pasekmė“, – tokios išvados priėjo daugiau kaip dvidešimt metų ypatingai svarbias bylas tiriantis prokuroras Artūras Urbelis.

Tokį patį sprendimą Generalinės prokuratūros prokurorai jau buvo priėmę 2011 metų gegužės 27 d., tačiau su šiuo prokuroro sprendimu nesutikusi nukentėjusioji Laimutė Kedienė jį apskundė ir teismas įpareigojo prokurorus iš naujo nagrinėti šią baudžiamąją bylą.

Nukentėjusioji turi teisę per dvidešimt dienų nuo šio nutarimo nuorašo gavimo nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą apskųsti aukštesniajam prokurorui – Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiajam prokurorui.

kriminalai.com

šaltinis: Generalninės prokuratūros info.