Prevencinė priemonė dėl pėsčiųjų kontrolės sustiprinimo

prevencinė priemonė2012 m. sausio 16-20 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės pareigūnai vykdė prevencinę priemonę dėl pėsčiųjų kontrolės sustiprinimo. Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Andrius Bubulis ir specialistė Augtarė Sasnauskaitė lankėsi Kaišiadorių rajono mokyklose. Priemonės metu buvo aplankytos keturios rajono mokyklos, tai Kruonio gimnazija, Žaslių pagrindinė mokykla, Paparčių vaikų globos namai bei Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla, kur susitikta su 5-9 klasių mokiniais. Susitikimuose dalyvavo apie 200 moksleivių. Susitikimo metu vaikams buvo pravestos trumpos paskaitėlės apie saugų eismą, atšvaitų dėvėjimo ypatybes, dviračių bei motorolerių vairavimą. Taip pat susitikimo metu neapsieita ir be dovanų – Kelių policijos grupės pareigūnai išdalijo mokiniams knygeles „EISMO DALYVIO ATMINTINĖ“ apie saugų eismą bei atšvaitus, kad visi būtų matomi vakarais einantys neapšviestuose keliuose.

Taip pat prevencinės priemonės metu Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės ir patrulių būrio pareigūnai, tamsiu paros metu patruliuodami neapšviestuose keliuose dalino atšvaitus ir prevencinio pobūdžio knygeles „EISMO DALYVIO ATMINTINĖ“ sutiktiems ir keliu einantiems pėstiesiems.

Prevencinės priemonės metu buvo išdalinta 250 vnt. atšvaitų ir 200 vnt. knygelių „EISMO DALYVIO ATMINTINĖ“. Surašyti: 2 ATP protokolai pėstiesiems, kurie pažeidė KET, 1 ATP protokolas vadeliotojui, už tai, kad jis vadeliojo būdamas neblaivus ir 1 ATP protokolas dviratininkui, už tai, kad jis dviratį vairavo būdamas neblaivus.

Už atšvaitus ir knygutes dėkojame VĮ „Kauno regiono keliai“ Kaišiadorių kelių tarnybai. Keletas akimirkų iš susitikimų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK info.