Prancūzijoje vogti traktoriai rasti Ukmergės rajone

Sausio 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato kriminalistai, turėdami informacijos apie transporto priemonių vagystę, patikrino angarų masyvą, esantį Vidiškių seniūnijoje Rečionių kaime.

Rečionių kaime gyvenančiam ūkininkui A. T. priklausančiuose angaruose buvo rasti du traktoriai „JOHN DEERE 6930″ ir  „JOHN DEERE 7230R“, 120 tūkst. ir 140 tūkst. eurų vertės. Abu traktoriai buvo be valstybinių numerių. Nustatyta kad žemės ūkyje naudojamos transporto priemonės buvo pavogtos Prancūzijoje.

Ukmergės rajono policijos komisariate yra atliekamas tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto didelės vertės turto įgijimo arba realizavimo. Sausio 5 d. buvo sulaikyti du asmenys: ūkininkas A. T. ir panevėžietis A.J. (g. 1973 m.).

Atlikę kratą A. T. namuose, kriminalistai rado kontrabandinių cigarečių. Buvo paimti 145 pakeliai cigarečių „Minsk“ su baltarusiškomis banderolėmis. A. T. pradėta administracinė teisena pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos