Praėjusią parą Lietuvoje kilo 19 gaisrų

Praėjusią parą Lietuvoje kilo 19 gaisrų. Žmonių aukų juose išvengta, bet vienas gyventojas gaisre apdegė galvą ir rankas. Be to, ugniagesiams  13 kartų teko teikti pagalbą įvairių gelbėjimo darbų metu.

Vakar šalyje liepsnojo ne vienas gyvenamasis namas. Ryte buvo gautas pranešimas, kad gaisras kilo   Kaišiadorių rajone, Zūbiškėsė, Gamyklos gatvėje.  Liepsnojo vieno aukšto medinis   namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas, dengtas šiferiu, jau degė atvira liepsna.  Gaisro metu nudegė stogas, apdegė ir aprūko sienos.  Vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos bei namų apyvokos daiktai. Gaisras kilo dėl elektros įrengimo ir eksploatavimo    taisyklių pažeidimų bei pastatų elektros instaliacijos gedimų.

Vakar vidurdienį ugniagesiai skubėjo gesinti Vilniaus rajone, Karklėnų kaime, Žiedo gatvėje degančio namo. Ugniagesiams atvykus, jis degė atvira liepsna. Gesinant gaisrą, jo viduje sprogo dujų balionas. Šio gaisro metu galvą ir rankas apdegė 1955-aisiais  metais gimęs vyras.   Jis  buvo nugabentas į ligoninę. Sudegė namo stogas, perdengimas, išdegė namo vidus, taip pat apdegė šalia namo stovėjęs automobilis Ford Escort. Gaisrą gesino14 ugniagesių, buvo pasitelktos 4 automobilinės cisternos.

Ugnis šią naktį apsilankė  ir Šilutės rajone, Pagrynių kaime, 2-jų  aukštų mūriniame name.  Atvykę ugniagesiai rado dūmuose skendinčias patalpas. Žmonės iš  namo buvo išėję į lauką. Priestate antrame aukšte degė užuolaidos. Aprūko kambario sienos, lubos. Iškviesti medikai suteikė pagalbą  gaisrą kaimynams padėjusiai gesinti moteriai. Įvykis tiriamas.

Šią naktį ugnis siautėjo ir  Skuodo rajone, Kervių kaime, negyvename vienkiemyje. Degė medinė vasaros virtuvė. Gesinant gaisrą pastebėta, kad yra išlaužtos sodyboje esančio  garažo durys.   Apie tai informuotas Klaipėdos apskrities policijos komisariatas.

Ugnis taip pat šeimininkavo ir   uždarajai akcinei bendrovei „Anykščių ratas“ priklausančiame garaže. Atvykus ugniagesiams, pro keturis garažo vartus veržėsi dūmai. Mūriniame garaže degė 2008-aisiais pagamintas  automobilis Ford Transit. Automobilis sudegė, aprūko garažo sienos ir lubos. Ugnis įsiplieskė  dėl transporto priemonės elektros instaliacijos gedimų.  Praėjusią parą šalyje degė dar du automobiliai.  Ukmergėje liepsnojo  BMV. Šis įvykis tiriamas. O Lazdijuose – Renault Espace automobilis.  Pastarasis  degė dėl dujų instaliacijos gedimų.

Taip pat buvo gautas pranešimas, kad Palangoje,  jūroje, 10-15 metrų nuo kranto plūduriuoja nuskendęs žmogus. Skenduolės kūnas ištrauktas. Jos tapatybė nustatinėjama.

kriminalai.com

šaltinis: PSGD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *