Pradėjo veikti Pasieniečių klubo interneto svetainė

pasieniečių klubo interneto svetainėPasieniečių klubas nuo šiol turi savo interneto svetainę. Jos adresas yra www.pasienieciuklubas.lt . Šiame tinklapyje bus skelbiamos visos aktualijos ir kita infomacija apie šią visuomeninę organizaciją.

Pasieniečių klubas prieš 9 metus buvo įkurtas valstybės sienos apsaugos veteranų ir Pasieniečių muziejaus iniciatyva. Prieš mėnesį jo pirmininku buvo išrinktas buvęs VSAT vadas generolas Algimantas Songaila, pakeitęs nuo pat klubo įkūrimo jam vadovavusį dimisijos pulkininką leitenantą Algį Balaišį.

Pagrindiniai klubo uždaviniai yra Lietuvos valstybės sienos apsaugos istorijos puoselėjimas, istorinės medžiagos rinkimas bei jos perdavimas Pasieniečių muziejui bei sienos apsaugos tradicijų plėtojimas bei visokeriopas VSAT veiklos rėmimas.

Šiuo metu klubui priklauso 172 nariai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

2 thoughts on “Pradėjo veikti Pasieniečių klubo interneto svetainė

  1. su naujais visus pasieniecius stiprybes ir sveikatos gerai kad yra toks klubas tik blogai kad pamirstate tuos kurie dar gyvi nors atidave savo sveikata yra nurasyti i nebuti atsargos vyr. lt vytautas bubelis

    1. Niekas Jūsų nenurašė. Jei skaitėte Klubo įstatus – tai kreipkitės į bet kurį klubo narį ir jis padės Jums tapti pasieniečių klubo nariu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *