Policijos pareigūnai prisijungė prie prevencinio renginio Švenčionėlių vaikų globos namuose

švenčionėlių vaiku globos namaiŠių metų sausio 23 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato policijos pareigūnai dalyvavo Švenčionėlių vaikų globos namų soc. pedagogių Daivos Štrimaitienės ir Marytės Bojarūnienės, organizuotame prevenciniame renginyje „Atsimink, kad esi žmogus – pateisink šį vardą garbingu elgesiu“.

Šio renginio metu buvo paskaitos – diskusijos su 13 – 17 metų jaunimu buvo kalbama apie pagarbą žmogui ir įstatymui. Jaunimui buvo papasakota apie atsakomybę už dažniausiai mūsų rajone pasitaikančius nepilnamečių daromus teisės pažeidimus (alkoholio vartojimą, vagystes, chuliganiškus veiksmus), išaiškinta kaip reikėtų elgtis, kad vaikai patys netaptų nusikaltėlių aukomis. Taip pat buvo kalbama apie saugų elgesį su pirotechnikos gaminiais, šviesą atspindinčių elementų segėjimo, tamsiu paros metu, privalomumą ir vaikų globos namų vidaus taisyklių laikymosi svarbą. Su jaunimu buvo peržiūrėti prevenciniai filmai „Dviratis“ ir „Petardos“, jiems padalinti lankstinukai „Vaikams ir paaugliams apie patyčias“, „Tiems kas jau mano, kad yra suaugę“ ir „Kodėl tau reikėtų žinoti apie prekybą žmonėmis“.

Renginio pabaigoje policijos pareigūnai buvo maloniai nustebinti iš vaikų gavę, vieno jų rankų darbo, suvenyrą – popierinę gulbę.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK info.