Policijos ir atsakingų tarnybų susitikimas dėl gatvių valymo ir barstymo žiemos metu

remigijus stukas susitikimas
Susitikimas dėl gatvių valymo ir barstymo žiemos metu bei kelio ženklų įrengimo avaringose Kauno miesto gatvėse – Kauno apsk. VPK nuotr.

Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato l. e. Kelių policijos valdybos viršininko pareigas Remigijus Stukas surengė susitikimą su Kauno miesto savivaldybės atsakingais darbuotojais dėl gatvių valymo ir barstymo žiemos metu bei kelio ženklų įrengimo avaringose Kauno miesto gatvėse.

UAB Kauno švara Miesto valymo skyriaus viršininko pavaduotojas Jonas Žališkevičius informavo susirinkusius, kad gatves Kauno mieste valo kelios įmonės: UAB Kauno švara, UAB Kauno keliai ir UAB „Kelių remonto grupė“. Paminėjo, kad šios įmonės savo darbą organizuoja pagal joms priskirtas teritorijas. Taip pat atkreipė dėmesį, kad būtina, kaip ir anksčiau bendradarbiauti su policijos pareigūnais, kurie praneša minėtoms įmonėms apie gatvių valymo ir barstymo reikalingumą Kauno mieste.

L. e. Kelių policijos valdybos viršininko pareigas Remigijus Stukas atkreipė dėmesį, kad gatves reikėtų pradėti valyti iš kart kai pasninga, taip pat paminėjo, kad būtina nuo sniego valyti priėjimus prie pėsčiųjų perėjų, šaligatvius bei autobusų ir troleibusų stoteles. Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis paaiškino, kad gatvių valymui naudojamos skirtingos technologijos bei paminėjo, kad bus skirtas papildomas dėmesys šaligatvių ir visuomeninio transporto stotelių valymui.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras atkreipė dėmesį, kad reikia papildomo policijos pareigūnų dėmesio vykdant kelio ženklų reikalavimų laikymosi kontrolę, nes įmonių automobiliai valantys ir barstantys gatves susiduria su problema, kai gatvėse, kurias numatyta valyti, paliekami automobiliai.

Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus vyr. specialistas Linas Gudonis informavo apie avaringiausias 2011 gatves Kauno mieste ir paprašė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus minėtose gatvėse peržiūrėti kelio ženklus bei apšvietimą.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.