Išradingam kontrabandininkui pareigūnų apgauti nepavyko

kontrabandines cigaretes fest
Akmenės r. PK nuotr.

Sausio 9-osios vakare, Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, vykdydami priemones, susijusias su akcizais apmokestinamų bei kontrabandinių prekių laikymu, gabenimu ir realizavimu, Akmenės rajono Ventos miestelyje sustabdė ir patikrino automobilį Audi A4.

Patikrinimo metu, automobilio bagažo skyriuje, atsarginio rato vietoje, pareigūnai rado 440 cigarečių pakelių „Fest“, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Nors automobilį vairavęs 33 metų Joniškio rajono gyventojas D.D. pareigūnus užtikrino, kad daugiau automobilyje neleistinų daiktų neturi, tačiau buvo nuspręsta automobilį apžiūrėti atidžiau.

Automobilis buvo pristatytas į Akmenės rajono policijos komisariatą ir dar kartą nuodugniai patikrintas. Pastebėta, kad automobilio bagažinė yra akivaizdžiai sumažinta, todėl apžiūrint automobilio saloną ir atlenkus galinių sėdynių atlošus, buvo rasta slėptuvė, o joje surikiuoti dar 1060 kontrabandinių cigarečių „Fest“ pakelių.

Sulaikyto krovinio vertė – daugiau nei dešimt tūkstančių litų. Vairuotojui už neteisėtą kontrabandinių prekių gabenimą gresia bauda nuo dešimties iki dvidešimties tūkstančių litų, taip pat gabentų prekių bei jų gabenimo priemonės konfiskacija.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.