Policijos departamentas: šalies įvykių suvestinė (2016 m. rugsėjo 4 – 5 d.)

policijaNužudymai

Rugsėjo 4 d. apie 2 val. 40 min. Šalčininkų r., Dieveniškių mstl. rastas su daugybiniais kūno sužalojimais bei sumušta galva jaunuolis (g. 1992 m.), kuris apie 4 val. 40 min. pristatytas į Vilniaus ligoninę ir medicininės pagalbos suteikimo metu, priėmimo skyriuje, mirė. Įtariamieji (g. 1996 m. ir g. 1997 m.) uždaryti į areštinę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Rugsėjo 4 d. apie 17 val. Vilniuje, Upytės g., namuose neblaivus (1,78 prom. alkoholio) vyras (g. 1954 m.), stumdydamasis bei grasindamas legaliai laikomu dujiniu pistoletu, grasino nužudyti sutuoktinę (g. 1955 m.). Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Sukčiavimo atvejai

Rugsėjo 4 d. apie 18 val. į Marijampolės apskr. VPK Šakių r. PK kreipėsi vyras (g. 1979 m.), kuris pranešė, kad pasinaudojant elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenimis iš įmonių sąskaitų neteisėtai pasisavinta 14 100 eurų. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Gaisrai

Rugsėjo 4 d. apie 19 val. 26 min. Kaune, Savanorių pr., sudegė telefono būdelė. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti žmonių lavonai

Rugsėjo 4 d. apie 11 val. Vilniuje, Saulėtekio al., miške, rastas pasikorusio nepilnamečio (g. 2001 m.) lavonas irimo stadijoje. Nepilnametis nuo rugpjūčio 26 d. buvo ieškomas kaip dingęs be žinios Vilniaus apskr. VPK.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Rugsėjo 4 d. apie 22 val. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., moters (g. 1974 m.) name, rasti ir paimti 224 folijos lankstinukai su baltos spalvos milteliais (įtariama, kad tai narkotinė medžiaga). Moteris uždaryta į areštinę.

Kiti įvykiai

Rugsėjo 4 d. apie 11 val. 50 min. Kazlų Rūdos sav., Plioplių k., gyvenamajame name rastas ir paimtas vyro (g. 1957 m.) neteisėtai laikomas dujinis pistoletas (markė, kalibras nustatinėjami) be identifikacinio numerio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Rugsėjo 4 d. apie 8 val. 35 min. Kretingos r., Kiauleikių k., Baltarusijos Respublikos pilietis (g. 1973 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus (1,08 prom. alkoholio)), Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos vyriausiajam patruliui siūlė kyšį, neįvardindamas sumos. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d.

Rugsėjo 4 d. apie 12 val. 18 min. Druskininkuose, Veisiejų g., Prancūzijos pilietis (g. 1978 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimus (transporto priemonė neįregistruota nustatyta tvarka, be valstybinės techninės apžiūros, padangos neatitinka techninių reikalavimų, transporto priemonės priekiniai šoniniai stiklai užtamsinti), Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiesiems patruliams davė 50 eurų kyšį. Vyras uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

kriminalai.com

šaltinis:  Policijos departamento informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *