Policijos departamentas: šalies įvykių suvestinė 2016-11-29

Policijos departamentasPOLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

2016 m. lapkričio 30 d.

 

Sveikatos sutrikdymai

Lapkričio 29 d. apie 23 val. Kaune, V. Krėvės pr., prie namų, asmuo nenustatytu aštriu daiktu sužalojo jaunuolį (g. 1993 m.), kuris dėl durtinių žaizdų pilve paguldytas į ligoninę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Lapkričio 29 d. 21 val. 10 min. Klaipėdoje, prie Laukininkų g. esančio naktinio klubo, vyriškis ginkluotas dviem peiliais užpuolė moterį (g. 1979 m.) bei apgadino jai priklausantį automobilį „Peugeot“. Nuostolis – 300 eurų. Moteris nenukentėjo. Įtariamasis neblaivus (2,68 prom. alkoholio) vyras (g. 1964 m.) uždarytas į areštinę.

Eismo įvykiai

Lapkričio 28 d. 4 val. 53 min. Vilniuje, ties Salininkų-Salininkų Sodų 4-oji g. sankryža, automobilis „VW Golf“, vairuojamas vyro (g. 1963 m.), partrenkė ir sužalojo į važiuojamąją kelio dalį išėjusią moterį (g. 1929 m.), kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę, kur lapkričio 29 d. 21 val. 25 min. mirė.

Lapkričio 29 d. apie 6 val. 36 min. Širvintų r., kelyje Maišiagala-Širvintos g. 12-ame km, ties Jauniūnų k., automobilis „Subaru Legacy“, vairuojamas vyro (g. 1956 m.), išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „Volvo V70″, vairuojamu moters (g. 1961 m.). Per eismo įvykį žuvo automobilio „Subaru“ keleivė (g. 1957 m.).

Rasti žmonių lavonai

Lapkričio 29 d. apie 4 val. 50 min. Švenčionių r., Kaltanėnų mstl., rastas jaunuolio (g. 1996 m.) lavonas nubrozdintu kūno šonu. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

Lapkričio 29 d. apie 11 val. 40 min. Vilniuje, Kriaučiūnų g., savo namuose, rastas vyro (g. 1960 m.) lavonas pjautinėmis žaizdomis rankoje. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

Kiti įvykiai

Lapkričio 30 d. 0 val. 30 min. Kaune, Josvainių ir Kėdainių gatvių sankirtoje, ant moteriai (g. 1964 m.) priklausančio automobilio „Opel Astra“ priekinio stiklo buvo padėtas neaiškios kilmės sprogstamasis užtaisas, kuriam suveikus buvo stipriai apgadintas automobilis. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Nuostolis apie 700 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Lapkričio 29 d. apie 8.55 val. Klaipėdoje, Pamario g., kelyje Melnragė-Giruliai, nuosavas automobilis „BMW“, vairuojamas Klaipėdos miesto apylinkės teisėjos V. O. (g. 1968 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medžius. Per eismo įvykį nukentėjo vairuotoja, kuri dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldyta į Klaipėdos ligoninę.

Lapkričio 29 d. apie 8 val. 15 min. Kėdainių r., Pilionių k., kelyje Jonava-Kėdainiai-Šeduva, 34-ame km, tarnybinis automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas tarnybos metu uniformuoto blaivaus Lietuvos kariuomenės vyresniojo paramediko O. G. (g. 1979 m.), nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Per eismo įvykį nukentėjo automobilio keleivės: Lietuvos kariuomenės karo medicinos tarnybos gydytojo padėjėja A. Š. (g. 1991 m.) ir tos pačios tarnybos gydytojo vyresnioji padėjėja R. J. (g. 1973 m.), kurios po med. apžiūros ligoninėje, išleistos gydytis ambulatoriškai.

Lapkričio 29 d. 8 val. 26 min. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., savo bute, turintis psichinių sutrikimų sutuoktinis (g. 1979 m.) yra agresyvus, užsirakino buto duris, nieko neįleidžia. Į įvykio vietą atvykus Kauno apskr. VPK pareigūnams, vyras priešinosi, aktyviais veiksmais vengė sulaikymo ir sužalojo pareigūną. Vyro atžvilgiu pareigūnai panaudojo elektroimpulsinį prietaisą „Taser“. Pareigūnas dėl sužalojimų į medikus nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *