Policijos departamentas: šalies įvykių suvestinė 2016-11-28

Policijos departamentasPOLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
2016 m. lapkričio 28-29 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ


Svetimo turto pagrobimai

Lapkričio 28 d. apie 11 val. 57 min. į Vilniaus apskr. VPK kreipėsi moteris (g. 1964 m.), kuri pareiškė, kad lapkričio mėn. Vilniuje, S. Stanevičiaus g., iš jos buto neaiškiomis aplinkybėmis dingo įvairūs auksiniai dirbiniai. Nuostolis – apie 10 000 eurų.

Lapkričio 28 d. apie 22 val. 30 min. į Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos m. PK kreipėsi vyras (g. 1969 m.), kuris pranešė, kad Klaipėdos r., Stančių k., name, pavogtas seifas, kuriame buvo šeši jam priklausantys šautuvai. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Lapkričio 28 d. 9 val. 7 min. Palangoje, Klaipėdos pl., nuosavas automobilis „Renault Clio“, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuotos pirminiais duomenimis blaivios (blaivumui nustatyti paimtas kraujas) Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos jaunesniosios specialistės E. K. (g. 1961 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apleisto pastato sieną. Eismo įvykio metu sužalota automobilio vairuotoja, kuri dėl krūtinės ląstos ir dešinės plaštakos sumušimų, suteikus medikų pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Lapkričio 28 d. apie 17 val. 20 min. Vilniuje, Architektų g., vairuotojas (g. 1980 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus (2,33 prom. alkoholio)), Vilniaus apskr. VPK patruliui davė 50 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *