Policija ragina „Halls Winter Rally 2012“ metu elgtis atsakingai

hallswinterrallySausio 28-ąją vyksiančio tarptautinio ralio „Halls Winter Rally 2012″ metu planuojama, jog viešąją tvarką palaikys net 30 policijos ekipažų iš Utenos bei Ignalinos rajonų.

Renginio organizatorių teigimu, žiūrovų ir dalyvių saugumu tądien rūpinsis keli šimtai įvairių sričių specialistų: saugos darbuotojų, policijos pareigūnų bei kitų viešąją tvarką prižiūrinčių asmenų, medikų, ugniagesių gelbėtojų bei savanorių.

Prognozuojama, jog Utenoje startuosiančiame tarptautiniame ralyje turėtų apsilankyti daugiau kaip 50 tūkstančių žiūrovų iš visos Lietuvos bei užsienio valstybių. Utenos regione žiemos ralis rengiamas jau ketvirtą kartą iš eilės. Tradiciškai jame startuoja maždaug šimtas pajėgiausių automobilių ralio lenktynininkų.

Žiūrovai raginami saugiai elgtis tiek stebint ralį, tiek patiems būnant už vairo. Regioniniai keliai vietomis gali būti slidūs, o eismas intensyvus, todėl svarbu iš anksto susiplanuoti maršrutą tam, kad vėliau nereikėtų skubėti. Nebe pirmus metus „Halls Winter Rally“ organizatoriai kartu su Susisiekimo ministerija bei Utenos apskrities policija dėmesį skiria eismo saugumui gerinti. Kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija Utenos regiono vaikams organizatoriai ketina išdalinti 1 700 atšvaitų bei pusšimtį šviesą atspindinčių liemenių.

Ralio šūkis „Mes už saugų kelią!“ vienija tiek automobilių sportą, tiek kasdienes keliones automobiliu ir akcentuoja, jog saugus vairavimas yra įmanomas elgiantis atsakingai ir neperžengiant savo galimybių ribų.

kriminalai.com

šaltinis: PD info.