Po surengtos pasalos telefoniniai sukčiai galės ,,pailsėti“

telefoniniai sukčiai2012 m. sausio 24 d. telefoniniai sukčiai bandė ,,ištuštinti“ Jurbarko rajono gyventojų pinigines.

Nors policijos pareigūnai nuolat įspėja nepasitikėti paskambinusiais nepažįstamais asmenimis, kurie prisistato policijos pareigūnais ir praneša, kad į nelaimę pateko jų artimas žmogus, bei siūlo už pinigus susitarti, deja Viešvilės mstl., Viešvilės sen., Jurbarko r., gyventoja B.S. (g. 1928 m.), buvo patikli sukurtai telefoninių sukčių istorijai ir jiems atidavė nemažą sumą pinigų.

Gavę pinigus, telefoniniai sukčiai susiruošė pas kitą Raudonės sen., Jurbarko r., gyventoją, tikėdamiesi iš jos išvilioti taip pat nemažą sumą pinigų. Džiugu, kad gyventoja nebuvo tokia patikli ir nepadavė pinigų sukčiams.

Jaunuoliai ir toliau tęsdami ,,žygį“ vyko pas Šimkaičių sen., Jurbarko r., gyventoją, kur prisistatę policijos pareigūnais tikėjosi išsireikalauti pinigų, kad nebūtų pradėtas tyrimas dėl jo dukros. Atvykus pas minėtą vyriškį, jų jau laukė surengta policijos pareigūnų pasala, kurios metu buvo sulaikyti du 21 m., Pagėgių savivaldybės gyventojai.

Galima pasidžiaugti, kad ne visi Jurbarko rajono gyventojai pasimeta stresinėse situacijoje, o visus nukentėjusius nuo nuotraukose pateikiamų asmenų (nuotraukose), policija prašo kreiptis į Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėją Gitaną Vasilevičių (adresu Kauno g. 28, Jurbarkas, III – as aukštas, 34 kab.) arba pranešti telefonais budinčiam pareigūnui 8 447 71257, 8 698 53 002 (visą parą).

kriminalai.com

šaltinis:  Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK info.

organizacinė grupė