Pirmasis barjeras įveiktas nesunkiai

Prasidėjo devynioliktas krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti. Turnyre iš viso dalyvauja 19 komandų. Visos komandos suskirstytos į keturias zonas. Turnyras vyks dviem etapais. Pirmasis etapas rengiamas vieno minuso sistema. Komanda nugalėtoja nustatoma žaidžiant vienas rungtynes savo, o kitas varžovų aikštėje. Zonų komandos nugalėtojos pateks į antrą finalinį etapą.

Šiaulių apskrities policijos komanda rungtyniauja trečioje zonoje, kartu su Klaipėdos ir Telšių aps. VPK, Mažeikių r. PK ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdybos sporto klubo „Prometėjas“ komandomis.

Pirmose trečios zonos varžybose Šiaulių aps. VPK krepšininkai Mažeikiuose susitiko su Mažeikių r. PK komanda. Svečiai šeimininkų negailėjo ir juos sutriuškino rezultatu 83:48. Atsakomosiose varžybose Šiauliuose mažeikiečiai Šiaulių krašto atstovams taip pat nepasipriešino. Pasibaigus varžyboms švieslentė rodė rezultatą 87:54 – Šiaulių aps. VPK komandos naudai.

Turnyro pradžioje iš Šiaulių aps. VPK komandos rezultatyvumu išsiskiria Tomas Daškevičius, Eugenijus Takuševičius ir Vidmantas Narvilas. Į Mažeikių r. PK komandos krepšį per abejas rungtynes T. Daškevičius įmetė 28, E. Takuševičius ir V. Narvilas po 27 taškus.

Pasak Šiaulių aps. VPK komandos trenerio Mindaugo Krikščiokaičio kitose varžybose lengvo pasivaikščiojimo jau nebus, nes aikštelėje teks kautis su stipria Klaipėdos aps. VPK komanda, įveikusia Telšių aps. VPK krepšininkus, arba su Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos sporto klubu „Prometėjas“, kuris laikomas vienu iš pretendentų laimėti pagrindinį turnyro prizą.

Šių metų turnyras svarbus ir tuo, kad geriausiai pasirodę krepšininkai pretenduos į Lietuvos policijos krepšinio rinktinę, kuri 2013 metais Italijoje dalyvaus Europos policijos krepšinio čempionate. 2009 metų Europos policijos krepšinio pirmenybėse Olandijoje vicečempiono titulą iškovojo Šiaulių aps. VPK komandos narys, Šiaulių miesto policijos komisariato Centro policijos nuovados viršininkas Eugenijus Takuševičius.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos