Girto kybartiškio šelionės prie vairo baigėsi pasieniečių akivaizdoje

Prieš metus nuo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų nesėkmingai sprukęs kybartiškis nepasimokė – vos atgavęs vairuotojo pažymėjimą vyras neblaivus sėdo prie automobilio vairo ir tuoj pat vėl įkliuvo pasieniečiams.

Jo vairuota mašina VSAT pareigūnų akivaizdoje nuslydo į kelkraščio griovį.

Apie vidurnaktį iš antradienio į trečiadienį Kybartų mieste patruliavęs VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos ekipažas pastebėjo gatve įtartinai manevruojantį automobilį „Ford Mondeo“.

Prie vairo sėdėjęs vyras, jau stebimas pasieniečių, pavažiavo kelis šimtus metrų, nesuvaldė transporto priemonės ir nuslydo į nedidelį pakelės griovį. Eismo įvykio metu mašina apgadinta nebuvo.

Vairuotojas, išvydęs artėjantį tarnybinį VSAT automobilį, išlipo iš salono, atidarė variklio skyrių ir apsimetė neva šalinąs kažkokį gedimą.

Paaiškėjo, kad mašiną vairavo 23 metų Kybartų gyventojas, turėjęs tvarkingus asmens bei automobilio dokumentus.

Pasieniečiai iškart pajuto, kad nuo kybartiškio sklinda stiprus alkoholio kvapas, o jo judesiai – nekoordinuoti.

Į įvykio vietą VSAT pareigūnai iškvietė Kybartų policijos nuovados ekipažą, tačiau mašiną vairavęs vyras atsisakė pūsti į alkoholio tikrintuvą. Tai prilyginama sunkiam girtumo laipsniui.

Vyras ir automobilis perduoti policininkams, kurie toliau aiškinsis įvykio aplinkybes.

Sulaikytasis Kybartų gyventojas yra gerai žinomas pasieniečiams. Praėjusių metų sausį jis du kartus per vieną savaitę mėgino automobiliu pasprukti nuo jį stabdžiusių VSAT pareigūnų, tačiau buvo sulaikytas bei nubaustas pinigine bauda. Iš vyro taip pat buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas, kurį jis atgavo tik prieš mėnesį.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos