Per savaitę Šiauliuose užregistruota 1222 pranešimus apie teisės pažeidimus

siauliai policijaPer savaitę (sausio 7 – 13 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1222 pranešimus apie teisės pažeidimus, pradėjo 131 ikiteisminį tyrimą, iš kurių 39 – dėl vagystės (apvogtas 1 automobilis, 5 gyvenamosios patalpos), 16 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 11 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 10 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, po 7 – dėl plėšimo, sukčiavimo, 6 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, po 3 – dėl vengimo išlaikyti vaiką, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, po 1 – dėl papirkimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu, neteisėto laisvės atėmimo, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, netikrų pinigų ar vertybinių popierių pagaminimo, laikymo ar realizavimo.

Užregistruoti 7 įskaitiniai eismo įvykiai, kuriuose sužeisti 6 žmonės, 1 žuvo. Nustatyti 399 kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 39 greičio viršijimo atvejai, 18 vairavimo išgėrus atvejų, 20 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimų.

Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyti 273 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 177 buvo neblaivūs. Į  laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 135 asmenys.

Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė 13 nusikaltimais įtariamų asmenų: 2 – dėl vagystės, 1 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 5 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 1 – dėl papirkimo, 1 – dėl nužudymo, 1 – dėl nepranešimo apie nusikaltimą. Surasti 4 pasislėpę nuo teisėsaugos asmenys, 1 dingęs be žinios.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.