Patruliai stabdė vagis ir smurtautojus

smurtautojai klaipedaPer dvi praėjusias paras Klaipėdos patruliai sulaikė 24 administracinės teisės pažeidėjus ir 5 įtariamuosius nusikaltimais. Iš pastarųjų 2 asmenys įtarti vagyste, 1- plėšimu, 1- padirbtų pinigų naudojimu, 1- smurtu artimoje aplinkoje.

Trečiadienį, sausio 11-ąją, apie 16 val., Vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas, kad Taikos prospekto stadione du vyriškiai vagia metalines tvoros dalis.  Kai į stadioną nuvažiavo patruliai, nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys 1962 m. gimęs G.N. ir dešimčia metų jaunesnis jo bendrininkas S.J. buvo taip įnikę į „darbą“, kad tarnybinį policijos automobilį ir uniformuotus pareigūnus pastebėjo tik tuomet, kai šie ėmė fiksuoti jų nusikalstamą elgesį fotoaparatu.

Ketvirtadienį, apie 11.30 val., Markučių gatvės bute Patrulių rinktinės pareigūnams teko sulaikyti namuose siautėjusį ir prieš savo motiną ranką pakėlusį vyriškį. 1949 m. gimusi moteris paprašė policijos užtarimo, kai sūnus ją ne tik sumušė, bet grasino ir visišku susidorojimu. Į Klaipėdos miesto antrąjį policijos komisariatą buvo nuvežtas 1970 m. gimęs V.P.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK info.