Per dvi savaites sukčiai rado tris aukas

telefoniniai sukčiai2012 sausio 23 d. apie 10.30 val. 68-erių kėdainiečiui telefonu paskambinęs vyras prisistatė teisėsaugos pareigūnu ir apgaulės būdu išviliojo internetinės bankininkystės kodus. Vėliau vyras sužinojo, jog iš jo sąskaitos nuimta 500 litų. Praėjusią savaitę užregistruoti du tokio sukčiavimo atvejai. Skaudžiausia, kad gyventojai, rodos, jau tiek kartų girdėję apie ,,telefoninius“ sukčius ir jų aukas, patys pasako savo duomenis, elektroninės bankininkystės kodus.

Dar kartą prašome visų gyventojų būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Paskambinę telefonu, pastaruoju metu jie prisistato policijos pareigūnais ir, motyvuodami tuo, kad per piliečių sąskaitą buvo ,,plaunami“ pinigai, bando išgauti slaptus elektroninės bankininkystės kodus. Įspėjame visus gyventojus, kad nei policijos pareigūnai, nei banko

Nevykdykite sukčių reikalavimų, o skambinkite į policiją ir paaiškinkite, kas atsitiko.darbuotojai niekada neprašo jokių slaptų kodų, ir žmonės niekada niekam negali išduoti elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų. Interneto banko sąskaitų slaptažodžiai yra konfidenciali informacija, todėl jos nevalia atskleisti nei draugams, nei giminaičiams. Atidavę juos sukčiams, rizikuojama ne tik netekti pinigų, bet ir likti su skolomis. Būkite atsargūs patys, įspėkite apie tai savo artimuosius.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Kėdainių r.  PK info.