Patruliai sulaikė ginkluotu plėšimu įtariamą nepilnametį vilnietį

Šiąnakt Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai sulaikė ginkluotu plėšimu įtariamą jaunuolį.

Patruliuodami Vilniaus r., pareigūnai radijo ryšiu išgirdo Vilniaus aps. VPK budėtojo pranešimą, kad Vilniuje, Trakų Vokėje du kaukėti ir ginkluoti vyrai apiplėšė parduotuvę ir pasišalino „Mazda“ markės automobiliu. Netrukus patruliai išgirdo, kad minėtas automobilis ir vienas iš įtariamųjų sulaikyti.

Patruliai prisijungė prie antrojo įtariamojo paieškos – sekė įtariamojo pėdsakais, vedančiais geležinkelio link, ir toliau į mišką. Į paieškas įsitraukė ir kinologas su šunimi. Tie patys pėdsakai pareigūnus atvedė į namo kiemą Vilniuje, Juodšilių g. Patruliai pastebėjo tamsiai apsirengusį vaikiną, atitinkantį įtariamojo požymius. Vaikinas, pamatęs policijos pareigūnus, pradėjo blaškytis ir pasileido bėgti. Žinodamas, kad įtariamasis gali būti ginkluotas, patrulis R. Š. sušuko: „Stok, policija“, tačiau vaikinas nereagavo. Į nurodymą: „Stok, šausiu“, įtariamasis taip pat nereagavo, toliau bėgo. Paleisti įspėjamieji šūviai bėglio nesulaikė – jis stengėsi pasislėpti tarp namų. Pagirio g. patrulis R. Š. pastebėjo už sniego krūvos pasislėpusį įtariamąjį. Į teisėtus pareigūno reikalavimus vaikinas nereagavo. Kadangi patrulis žinojo, jog įtariamasis gali būti ginkluotas, įspėjęs iššovė įspėjamąjį šūvį. Vaikinas nereagavo, staigiai pašoko ir, mosuodamas rankomis, puolė pareigūno link. Patrulis, negalėdamas kitaip sustabdyti įtariamojo, šovė pastarajam į koją. Net ir parkritęs vaikinas aktyviai priešinosi – teko panaudoti spec. priemones – antrankius. Sulaikytas įtariamasis T. K. (gim. 1995 m.) dėl šautinės kojos žaizdos pristatytas ir paguldytas į Santariškių vaikų ligoninę.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos