Pasivažinėjimas taksi baigėsi policijos komisariate

Policijos archyvo nuotr.

Vakar apie 23.40 val. Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Operatyvaus valdymo poskyris gavo pranešimą, kad Vilniaus r., Zujūnų k. neblaivus keleivis konfliktuoja su jį vežusiu taksi vairuotoju.

Po vidurnakčio policijos pareigūnai pristatė neblaivų besiplūstantį vilnietį A. A. (gimęs 1981 m.) į Vilniaus r. policijos komisariatą. Jam nustatytas 2,80 prom. girtumas. Trisdešimtmetis vyras į pareigūnų reikalavimą nustoti keiktis, įžeidinėti, nereagavo, o asmens ir daiktų patikrinimo metu išvadino pareigūnus necenzūriniais žodžiais ir tyčia nusišlapino laikinojo sulaikymo kameroje.

A. A. teks atsakyti už nedidelį chuliganizmą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 174 str., numatoma bauda nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų arba administracinis areštas iki trisdešimties parų) ir pasipriešinimą policijos pareigūnui ar policijos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymą, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 187 str. 2 d., numatoma bauda nuo trijų šimtų iki penkių šimtų litų arba administracinis areštas nuo penkiolikos iki trisdešimties parų).

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Vilniaus r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos