Pagėgių policijos darbą pradeda nuo glaudaus bendradarbiavimo

pagėgių policijos darbasKaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais 2012 metais Pagėgių policijos komisariato pareigūnų, viena iš prioritetinių veiklos krypčių yra glaudus bendradarbiavimas su Pagėgių savivaldybės bendruomenėmis, gyventojais. Prasidėjus naujiems darbo metams, jau sausio 19 dieną Pagėgių policijos komisariato viršininkas pasirašė Saugios kaimynystės sutartį su Pagėgių seniūnijos seniūnu ir Kentrių kaimo bendruomenės pirmininke.

Kalbant apie nusistovėjusias tradicijas, džiaugiamės, kad Pagėgių savivaldybės gyventojai yra geranoriški, siekiantys vieno tikslo – saugios bendruomenės. Tai atspindi skaičiai, kad šiai dienai Pagėgių savivaldybės seniūnijose yra sukurta 13 saugių kaimynysčių. Gyventojams nebereikia įrodinėti saugios kaimynystės svarbos, o tai suaktyvina tiek bendruomenių, tiek policijos veiklą visuomenės saugumo srityje. Neminim konkrečių faktų apie nuveiktus darbus, tačiau policijai pateikta informacija ir atskirų veiksmų teritorijoje suaktyvinimas duoda konkrečių rezultatų.

Džiaugiamės pilietiškų, sąžiningų ir dorų savivaldybės gyventojų gausa, pasiryžusių padėti policijai. Vien šių metų sausio mėnesį policijos rėmėjais įrašyti 6 nauji pagalbininkai, o iš viso jų savivaldybėje yra 15. Artimiausio susitikimo su policijos rėmėjais metu bus aptarti Pagėgių policijos komisariato veiklos rezultatai, numatyti bendri darbai su policija šiems metams.

Pagėgių savivaldybės jaunimo prašome aktyviai įsilieti į bendrą tikslą ir dalyvauti užtikrinant saugumą savivaldybėje.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK Pagėgių PK info.