Operatyviai nustatyti sunkiais nusikaltimais įtariami asmenys

sunkūs nusikaltimaiOperatyviai nustatyti sunkiais nusikaltimais įtariami asmenys

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai per pusę mėnesio nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus labai sunkiais nusikaltimais: žiauriu žmogaus nužudymu ir didelio kiekio narkotinių medžiagų laikymu turint tikslą jas platinti.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje dėl nužudymo. Nustatyta, kad 2015 m. gruodžio 13 d. apie 20.45 val. bute, esančiame J. Šimulionio gatvėje, Vilniuje, buvo žiauriai sumuštas J. Š., gim. 1943 m., kuriam rankomis ir kojomis buvo suduoti smūgiai į veidą, krūtinę, rankas ir padarytos daugybinės poodinės kraujosruvos veide, krūtinės ląstoje, abipus rankose; daugybiniai odos nubrozdinimai rankose, abipus skruostikaulių daugybiniai skeveldriniai lūžiai, nosikaulių lūžiai, daugybiniai abipusiai šonkaulių lūžiai su krūtinplėvės pažeidimais Dėl daugybinių skeleto kaulų lūžių, abipusio plaučių uždegimo, progresuojančio kvėpavimo ir širdies veiklos nepakankamumo, J. Š. mirė gruodžio 17 d. VšĮ Respublikinėje Vilniaus Universitetinėje ligoninėje.

Bendradarbiaudami su Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroru bei Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdybos Kriminalistinės odorologijos skyriaus kolegomis, pareigūnai dirbo itin intensyviai ir pasiaukojančiai, kol per trumpą laiką nustatė galimus įtariamuosius.

Atliekant tyrimą paaiškėjo, kad nukentėjusysis buvo ne tik sumuštas – iš buto pagrobti ir jam priklausantys daiktai. Buvo sankcionuotos kratos pas asmenis, galimai padariusius šį žiaurų nusikaltimą.

Kratų ir įtariamųjų sulaikymo metu buvo rasta ir paimta dalis pagrobtų daiktų bei didelis kiekis narkotinės medžiagos.

2016 m. sausio 7 d. bus sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo įtariamiesiems.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *