Klaipėdos apskrities policija sutramdė ginklais prekiavusius užsieniečius brolius (video)

ginklų prekybaKlaipėdos apskrities policija sutramdė ginklais prekiavusius užsieniečius brolius

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis bei narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Baudžiamojon atsakomybėn patraukti du broliai – Ukrainos Respublikos piliečiai, turintys leidimus nuolat gyventi Lietuvoje. Kaltinamieji su įkalčiais sulaikyti 2015 m. liepos mėn. pabaigoje, po to, kai vienas iš jų už 500 Eur pasikėsino parduoti pistoletą kulkosvaidį „Agram 2000″.ginklai

Taip pat nustatyta, kad 1978 metais gimęs, vienoje uostamiesčio bendrovėje dirbęs taksistas, Rietave gyvenančiam asmeniui už 280 Eur pardavė pistoletą „TT“ bei 3 dėtuves su 22 šoviniais. Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad prie nusikalstamos veikos prisidėjo ir ginklų pardavėjo 1965 metais gimęs brolis, kuris slėpė ir remontavo ginklus.

Be to, kratos metu pas kaltinamuosius rasta ir paimta psichotropinė medžiaga – metamfetaminas, ir narkotinė medžiaga – kanapės.

užsieniečiai broliai Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklais ir narkotikais dar vieno asmens atžvilgiu nutrauktas, nesurinkus pakankamai duomenų, pagrindžiančių jo kaltę dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Ikiteisminis tyrimas kovinį pistoletą pas kaltinamąjį įsigijusio rietaviškio atžvilgiu išskirtas į atskirą tyrimą ir užbaigtas supaprastinto proceso tvarka.užsieniečiai broliai

Vienas kaltinamasis suimtas, kitam paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis numato areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *