Nužudymu kaltinamas vyras stos prieš teismą

policijaNužudymu kaltinamas vyras stos prieš teismą

2015 m. rugsėjo 5 d., apie 21.00 val., Mažeikiuose, Žemaitijos gatvėje esančiame bute, 1948 m. gimęs vyras, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, dėl asmeninių nesutarimų ir pykčio, sudavė ne mažiau 8 smūgius į veidą, į rankas, į krūtinę bei pilvo sritį kartu buvusiam asmeniui. Dėl patirtų smūgių ir ūmaus vidinio nukraujavimo nukentėjusysis įvykio vietoje mirė. Tokiais tyčiniais savo veiksmais kaltinamasis padarė nusikaltimą, numatytą LR BK 129 str., 1 d. – nužudymas.

Kaltinamasis su auka buvo pažįstamas ir periodiškai bendravo, o sudavęs 8 smūgius ir patikrinus ar sumuštas asmuo dar gyvas, išėjo iš jo buto ir tik maždaug po savaitės, kaltinamasis sužinojo, jog nuo jo smūgių vyras mirė. Ikiteisminio tyrimo metu, vyras vis keitė savo parodymus, tačiau galiausiai jis visiškai pripažino jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką. Ikiteisminio tyrimo dėl nužudymo byla perduota nagrinėti teisme. Vyrui gresia laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

Kai aplink mus vyksta konfliktai, kurie pasibaigia asmens mirtimi, būtina priminti, kad svarbiausioji prigimtinė asmens teisė, saugoma ir ginama įstatymo – tai teisė į gyvybę. Kiekvienas pilietis privalo saugoti save ir aplinkinius bei prisiminti, kad net iš pažiūros atrodęs nekaltas smūgis gali baigtis mirtimi.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *